روش های آپدیت آفلاین اسمارت سکوریتی 5 در سون (ویندوز 7) | بلاگ

روش های آپدیت آفلاین اسمارت سکوریتی 5 در سون (ویندوز 7)

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

آپدیت آفلاین نرم افزارهای آنتی ویروس بین کاربران بسیار مد شده و خیلی از افرادی که امکان خریداری این آنتی ویروس ها را ندارند به دلیل آپدیت نشدن آنلاین آنتی ویروس هایشان سعی میکنند تا با دانلود فایل های آپدیت آن از سایت ها مختلف، آنتی ویروس خود را به روز نگه دارند.
یکی از بهترین آنتی ویروس های دنیا Nod 32 میباشد که همیشه مورد تمجید سایت های بررسی آنتی ویروس، کاربران و.. بوده و خود را جزء 10 آنتی ویروس برتر دنیا در سال های اخیر در میان سایر آنتی ویروس ها قرار داده.
اگر از نسخه های قبلی این آنتی ویروس استفاده کرده باشید و با آپدیت کردن آفلاین آن آشنا باشید حتماً متوجه شده اید که در نسخۀ جدید یعنی نسخۀ پنجم با اینکه گزینۀ آپدیت آفلاین وجود دارد اما خاموش میباشد! در این آموزش قصد داریم تا با روشن کردن دوبارۀ این گزینه به آپدیت آفلاین این آنتی ویروس عالی همچنان ادامه دهیم. دوستانی هم که تا کنون آنتی ویروس خود را نتوانسته اند آفلاین آپدیت کنند میتوانند با این آموزش به این مهم دست یابند.
قدم اول: کامپیوتر خود را ریستارت کنید (Restart).
قدم دوم: در هنگام ظاهر شدن صفحۀ سیاه دکمۀ F8 را چندین بار فشار دهید تا لیستی ظاهر شود.
قدم سوم: گزینۀ Safe Mode را انتخاب کرده و اینتر بزنید.
قدم چهارم: پس از باز شدن ویندوز در حالت Safe Mode دکمه های پنجره + R را برای باز شدن پنجرۀ Run فشار دهید.
قدم پنجم: در پنجره Run بنویسید: Regedit

(به آدرس زیر در رجیستری بروید، اگر بلد نیستید توضیحات را بخوانید و مو به مو انجام دهید)
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESET\ESET NOD32\CurrentVersion\Info
قدم ششم: پس از نوشتن regedit و ok کردن رجیستری ویندوز باز میشود، حالا روی علامت مثبت که در سمت چپ گزینۀ HKEY_LOCAL_MACHINE قرار دارد کلیک کنید تا لیست زیر مجموعۀ آن باز شود.
قدم هفتم: حالا روی علامت مثبت مربوط به SOFTWARE کلیک کنید و سپس روی ESET کلیک کنید.
قدم هشتم: اگر Nod 32 در کامپیوتر شما نصب میباشد روی ESET NOD32 کلیک کنید و اگر ESET SMART SECURITY 5 در کامپیوتر شما نصب میباشد روی گزینۀ ESET SECURITY کلیک کنید، سپس CurrentVersion و در پایان روی Info کلیک کنید.
حالا در سمت راست صفحه روی گزینۀ PackageFeatures دو بار کلیک کنید تا یک پنجره باز شود و عدد 3 را به 1 تغییر دهید و Ok کنید. به تصاویر زیر دقت کنید:حالا بخش مربوط به آپدیت کردن آنتی ویروس به صورت آفلاین فعال شده و شما میتوانید آنتی ویروس خود را آفلاین آپدیت کنید. سایت های زیاد فارسی زبانی آپدیت های آفلاین آنتی ویروس Nod32 را برای دانلود به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار میدهند که از بهترین این سایت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
دانلودها
میهن دانلود
طریقۀ آپدیت آفلاین ESET SMART SECURITY 5 یا NOD32 5:
روی آیکون برنامه در کنار ساعت ویندوز در پایین سمت راست صفحه کلیک راست کنید و از لیست باز شده گزینۀ Advanced Setup را انتخاب کنید. در پنجرۀ باز شده روی گزینۀ Update دو بار کلیک کنید و سپس از لیست باز شده در زیر آن روی گزینۀ Update کلیک کنید. به عکس زیر دقت کنید:

حالا در سمت راست تصویر روی دکمۀ Edit کلیک کنید تا یک پنجره باز شود. در قسمت Update Servers آدرس فولدری که در آنجا فایل های آپدیت آنتی ویروس قرار دارد را نوشته و روی گزینۀ Add کلیک کنید. به تصویر زیر دقت کنید:

(نکته: برای اینکه آدرس را به دقت وارد کنید کافیست تا داخل فولدر آپدیت شده و آدرس را از آدرس بار ویندوز کپی کنید.)
حالا پس از فشار دکمۀ Add دکمۀ Ok را بزنید تا کار تمام شود. حالا همه چیز را Ok کنید و به بخش آپدیت آنتی ویروس رفته و روی گزینۀ Update Virus Signature database کلیک کنید تا برنامه بدون هیچ مشکلی آپدیت (به روز رسانی) شود

روش آبدیت آفلاین 5 nod 32 در سون,...
نویسنده : مدیر بازدید : 3832 تاريخ : دوشنبه 12 تير 1391 ساعت: 21:36