پوشه های هوشمند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

به طور قدیمی، برای ایجاد یک پوشه جدید در ویندوز باید با کلیک راست کردن و کلیک بر روی گزینه پوشه جدید (New Folder) یک پوشه جدید ایجاد کنید . در حال حاضر قصد داریم به شما یک برنامه رایگان را معرفی کنیم با نام پوشه‌های هوشمند، این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند که به کمک یک ترفند بسیار جدید در ویندوز خود براحتی یک پوشه جدید ایجاد کنید. البته این ترفند نرم‌افزار برای کسانی که دارای فایل‌های زیادی هستند و باید فولدرهای مختلف را در ویندوز خود ایجاد کنند این عمل باعث تسریع در کار و سرعت عمل بالا می‌شود.

این ابزار این امکان را به شما می‌دهد که به کمک کشیدن و رها کردن به راحتی یک پوشه جدید ایجاد کنید . بعد از ایجاد پوشه جدید تمام فایل‌های کشیده شده به راحتی به این پوشه منتقل می‌شوند و خود در یک پوشه جدید قرار می‌گیرند. اگر هدف شما در کشیدن پوشه در فایل جدید باشد براحتی با یک رفت و برگشت پوشه قبلی را حذف کرد و کلیه اطلاعات شما را به پوشه جدید منتقل می‌کند.

زمانی که شما عمل کشیدن و رها کردن فایل‌ها را انجام می‌دهید، از شما خواسته خواهد شد که نام پوشه خود را انتخاب کنید. و حتی اگر پوشه خود را هم نامگذاری نکنید خود نرم‌افزار برای شما نامگذاری می‌کند به نامهای پوشه۱ و پوشه ۲ .

یکی از بهترین مزایای این نرم‌افزار اینست که نیازی نیست وارد برنامه شوید و کار انتقال پوشه را در نرم‌افزار انجام دهید.  فقط کافی است که برنامه را اجرا کنید بصورت اتوماتیک کلیه انتقالهای پوشه خود را انجام دهید.

این نرم‌افزار با کلیه پسوندها هماهنگ است و بدون مشکل در سیستم‌ها اجرا می‌شود. 

پوشه‌های هوشمند بر روی ویندوز۷، ویندوز ویستا، ویندوز اکس‌پی کار می‌کند . و داری سیستم‌عامل‌های ۳۲ و ۶۴ بیت پشتیبانی می‌کند.

پوشه‌های هوشمند را می‌توانید همینک دانلود کنید

گویا آتیپوشه هوشمند,...
نویسنده : مدیر بازدید : 294 تاريخ : يکشنبه 18 تير 1391 ساعت: 21:52

close
تبلیغات در اینترنت