رئیس جمهور: با همکاری ملت از مشکلات اقتصادی عبور میکنیم

ساخت وبلاگ
چکیده : به گزارش واحد مرکزی خبر ،آقای احمدی نژاد در دهمین اجلاس روز جهانی مساجد افزود: نبرد اساسی و سنگین اق... با عنوان : رئیس جمهور: با همکاری ملت از مشکلات اقتصادی عبور میکنیم بخوانید :

به گزارش واحد مرکزی خبر ،آقای احمدی نژاد در دهمین اجلاس روز جهانی مساجد افزود: نبرد اساسی و سنگین اقتصادی ازجانب دشمن صورت گرفته و همه مدیران و مسئولان هم بی سر و صدا تمام توان خود را بسیج کرده اند و در حال مقابله هستند.
 وی با بیان اینکه فعالیت دولت و مراکز تصمیم گیری اقتصادی لحظه ای و شبانه روزی است گفت: در حال حاضر نمی خواهم جزئیات را توضیح دهیم چرا که اگر توضیح دهم دو گروه استفاده می کنند که یکی از آنان دشمنان و دیگری بعضی سوءاستفاده چی های داخلی اند که یک مقدار از دست ما در رفته اند و آن هم به خاطر همراهی نکردن برخی هاست.
 رئیس جمهور با بیان اینکه از مشکلات اقتصادی اخیر با همکاری ملت و به فضل الهی عبور خواهیم کرد افزود: اطمینان می دهم دولت سر سوزنی از حقوق ملت ، آرمان های انقلاب و ارزش ها و اصول عقب نشینی نخواهد کرد.
 آقای احمدی نژاد با بیان اینکه دشمنان بدانند این راه یک طرفه نیست تصریح کرد: آنها ضربه ای می زنند و ضربه ای نیز نوش جان می کنند و بدانند خیلی وقت ها این ضربه سنگین تر خواهد بود.
 رئیس جمهور گفت: دعوت ما به همدلی و همکاری در جهان است اما آنها نمی خواهند این همکاری صورت گیرد و یکی از علت های آن این است که می بینند ایران به مانند فنری در حال رسیدن به قله است به همین خاطر نمی توانند پیشرفت معجزه آسای ایران را باور کنند.
 آقای احمدی نژاد به بیان اقدامات اقتصادی صورت گرفته از ابتدای دولت نهم اشاره کرد و گفت: اول سال 84 ظرفیت تولید سیمان کشور 33 میلیون تن بود و هم اکنون به بیش از 76 میلیون تن رسیده است و تا پایان سال 7 میلیون تن دیگر هم اضافه می شود.
 رئیس جمهور افزود: در ابتدای سال 84 ظرفیت تولید فولاد در کشور 10 میلیون تن بود که هم اکنون به 21 میلیون تن رسیده است.
 آقای احمدی نژاد افزود: بیش از کل تاریخ آموزش و پرورش در این دو دولت مدرسه و به اندازه تاریخ کشور فضای دانشگاهی ساخته شده است.
 رئیس جمهور همچنین با ارائه گزارشی از صادرات غیر نفتی گفت: در اول انقلاب صادرات غیر نفتی کشور 700 میلیون دلار بود و در سال 84 به 7 و 2 دهم میلیارد دلار رسید در حالی که در حال حاضر این رقم به 53 میلیارد دلار رسیده است.
 آقای احمدی نژاد افزود: در سال 84 میزان تولید محصولات کشاورزی 86 میلیون تن بود و در حال حاضر این رقم به 120 میلیون تن رسیده است.

احمدی نژاد,برنامه دولت برای مبارزه با گرانی ها,...
نویسنده : مدیر بازدید : 332 تاريخ : پنجشنبه 29 تير 1391 ساعت: 14:22