پسری که پیراهن را از توپ‌جمع‌کن گرفته هم علی کریمی را دوست دارد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

رئیس هیئت فوتبال آبادان می‌گوید فردی که پیراهن علی کریمی را از توپ‌جمع‌کن دزدیده خودش این بازیکن را دوست دارد.

شاملي درباره کیفیت نور ورزشگاه تختی آبادان اظهار داشت: اگر نور ورزشگاه تختی در جریان بازی نفت و پرسپولیس کم بود به طور حتم ناظر بازی این موضوع را به ما می گفت. با این حال برای پیگیری بهتر از مسئول ورزشگاه آزادی خواسته ام پیگیری های لازم را انجام دهد.

وی در خصوص توپ جمع کن نوجوانی که علی کریمی پیراهنش را به او اهدا کرده بود اما سپس فردی این پیراهن را با کتک از این توپ جمع کن گرفته، عنوان کرد: این خبر را بزرگ کرده اند و قضیه این طور نبوده است. فردی هم که پیراهن را برداشته پیدا کردم. او یک پسر 15 ساله و مسئول آوردن برانکارد به زمین است.

وی درباره اینکه گفته می شود فردی که پیراهن را به زور از توپ جمع کن گرفته پسر یکی از مسئولان هیئت فوتبال آبادان است، گفت: الحمدالله که من پسر به این سن و سال ندارم و پسران من هیچ کدام فوتبالی نیستند. مگر می خواهم به شما دروغ بگویم. این پسری هم که پیراهن را برداشته است می گوید من هم علی کریمی را دوست دارم. بهتر است شما هم این موضوع را بزرگ نکنید. این علاقه دو بچه به علی کریمی است و نباید بزرگ شود. کار او بد بوده که پیراهن را برداشته اما توپ جمع کن را نزده است. علی کریمی بازیکن محبوبی است و اگر بخواهد به هر کسی پیراهن هدیه بدهد باید 15 دست پیراهن با خودش ببرد.

علی کریمی,...
نویسنده : مدیر بازدید : 332 تاريخ : دوشنبه 2 مرداد 1391 ساعت: 22:24

close
تبلیغات در اینترنت