خشم آشکار صهیونیستها از عدم تعهد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

آرشیو مطالب

برچسب ها

برگزاری موفق اجلاس سران کشورهای جنبش عدم تعهد در تهران، و حضور سران و مسئولان کشورهای عضو با وجود فضاسازی ها و فشارهای غرب و رژیم صهیونیستی برای شرکت نکردن آنها در این اجلاس، موجب خشم سران این رژیم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه العالم، رادیو رژیم صهیونیستی به نقل از "تساحی هنگبی" از وزرای سابق رژیم صهیونیستی مدعی شد، رویدادهای هفته گذشته، ضرورت حمله به تأسیسات هسته ای ایران را بیش از پیش توجیه می کند.

هنگبی افزود، اجلاس سران جنبش عدم تعهد در تهران و اظهارات مسئولان شرکت کننده در این اجلاس، و گزارشهای اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی، حمله اسرائیل به تأسیسات اتمی ایران را بیشتر توجیه می کند.

هنگبی که از سران حزب "کادیما" و مسئولان نزدیک به "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم اشغالگر است، تأکید کرد: در سایه نبود تهدیدهای ملموس علیه ایران از سوی آمریکا، اسرائیل گزینه دیگری در پیش رو ندارد.

وی با این حال اذعان کرد که ارزیابی های آمریکا درباره ناتوانی رژیم اسرائیل برای نابود کردن برنامه هسته ای ایران، درست است.

از سوی دیگر، "یئیر لبید" رئیس حزب صهیونیستی "آینده" گفت: ما هنوز از لحظه نهایی برای حمله به ایران و اطمینان از وجود بمب هسته ای در این کشور دور هستیم.

لبید تأکید کرد: اگر ضرورتی برای اقدام نظامی علیه ایران وجود نداشته باشد، دست زدن به چنین اقدامی غیرمسئولانه خواهد بود.

رادیو رژیم صهیونیستی همزمان با آغاز اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در تهران ادعا کرد، بر اساس گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درخصوص  فعالیتهای هسته ای ایران، این کشور به دنبال دستیابی به "سلاح هسته ای" است.

نویسنده : مدیر بازدید : 230 تاريخ : يکشنبه 12 شهريور 1391 ساعت: 21:44
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123