120 کشور جهان گردهم آمدند و به اظهارات ضد اسرائیلی رهبر ایران گوش کردند

ساخت وبلاگ
چکیده : همزمان با انتقاد رئیس کمیته تحقیقات جنگ 33 روزه علیه لبنان از طرح مسئله حمله یکجانبه به ایران،نخست و... با عنوان : 120 کشور جهان گردهم آمدند و به اظهارات ضد اسرائیلی رهبر ایران گوش کردند بخوانید :

همزمان با انتقاد رئیس کمیته تحقیقات جنگ 33 روزه علیه لبنان از طرح مسئله حمله یکجانبه به ایران،نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس خشم خود را از سخنان مهم و تاثیرگذار رهبر معظم انقلاب در جمع مقامات بیش از 120 کشور جهان ابراز داشت.

 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الحیات ، قاضی "الیاهو وینوگراد" رئیس کمیته تحقیقات جنگ 33 روزه اسرائیل علیه لبنان موسوم به کمیته وینوگراد، با انتقاد شدید از نتانیاهو و باراک در قبال مواضعی که درباره حمله یکجانبه علیه ایران اتخاذ کرده اند، تاکید کرد: در صورت وقوع این جنگ خسارات سنگینی به اسرائیل وارد می شود.

 وینوگراد در گفتگو با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی افزود: فکر نمی کنم تصمیم گیرندگان درباره اقدام نظامی علیه ایران به نتایج تحقیقات جنگ لبنان توجه کنند. اگر جنگ آغاز شود با بزرگترین مصیبت روبرو می شویم. وی در ادامه بر لزوم توجه همه جانبه نتانیاهو به عواقب جنگ علیه ایران اشاره کرد.


 از سوی دیگر، نخست وزیر رژیم صهیونیستی  امروز اظهار داشت: ایران جدیت کافی از سوی جامعه بین المللی مشاهده نمی کند تا در نتیجه آن برنامه هسته ای اش را متوقف کند.

 به گزارش النشره نتانیاهو که در آغاز جلسه هفتگی کابینه رژیم صهیونیستی صحبت می کرد، افزود: تا زمانی که ایران خط قرمزها را نبیند، برنامه هسته ای اش را متوقف نخواهد کرد.

 وی با اشاره به برگزاری اجلاس عدم تعهد در تهران، اظهار داشت: 120 کشور جهان در تهران گردهم آمدند و به اظهارات ضد اسرائیلی رهبر ایران گوش فرا دادند، هیچ کسی هم محل برگزاری نشست را ترک نکرد که با توجه به گزارش اخیر آژانس این نشان دهنده خطرناک شدن وضعیت است.

اسرائیل و اجلاس تهران,...
نویسنده : مدیر بازدید : 250 تاريخ : يکشنبه 12 شهريور 1391 ساعت: 22:00