ضرغامی:رقم‌ نجومي بابت فوتبال پرداخت نمی‌كنيم | بلاگ

ضرغامی:رقم‌ نجومي بابت فوتبال پرداخت نمی‌كنيم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

ضرغامي در پاسخ به پرسش ايسنا، درباره‌ي پخش بازي‌هاي فوتبال و عدم خريد برخي بازي‌ها ملي توسط سازمان صداوسيما، گفت: هر بازي قيمتي دارد. خيلي از اوقات رسانه ملي بيش از قيمتي كه بايد براي يك بازي پرداخت كند، پرداخت مي‌كند. اما ممكن است در ادامه دلال‌هايي بخواهند از جيب ملت‌ و بيت‌المال مبالغي بيشتر از چيزي كه حقشان است مطالبه كنند. بودجه‌ي صدا وسيما بودجه دولتي و بيت‌المال است و صداوسيما حق ندارد رقمي چندين برابر و حتي چندين ده برابر نسبت به قيمت واقعي يك بازي پرداخت كند. ما اجازه‌ي چنين كاري را به لحاظ قانوني و شرعي نداريم.
او ادامه داد: متاسفانه بعضي از افراد در داخل به گونه‌اي برخورد مي‌كنند كه آنهايي كه در خارج از كشور هستند فكر مي‌كنند حتما اين بازي بايد پخش شود؛ بنابراين يك بازي كه قيمتش مي‌تواند پنج ميليون باشد با فضاسازي برخي دوستان و همكاران رسانه‌يي ممكن است به 100 ميليون تومان و با يك فضاسازي ديگر به 10 ميليارد تومان برسد. اين كه رسانه‌ها، بدون اطلاع، جاهلانه و ناشيانه به اين مساله دامن مي‌زنند باعث مي‌شود يك دلال 10 برابر قيمتي كه ارزش يك بازي است را اعلام كند.
 
ضرغامي خطاب به رسانه‌ها نيز گفت: رسانه متعهد بايد اين مساله را تجزيه و تحليل كند و شما بايد از ما بخواهيد كه رقم‌هاي بسيار نجومي را كه اصلا شايسته يك بازي نيست پرداخت نكنيم.

رقم نجومی فوتبال,...
نویسنده : مدیر بازدید : 338 تاريخ : چهارشنبه 5 مهر 1391 ساعت: 20:33